تماس با ما

جستجو برای این ترکیب از فیلترها با هیچ کالایی هم‌خوانی نداشت.

تعدادی از فیلترها را حذف کنید.

در جستجو از عبارت‌های متداول‌تر استفاده کنید.

تخت خواب چوبی

تخت خواب چوبی یکی از آن مبلمان خواب است که نظر بسیاری را به خود جلب می کند. دلیل جذابیت تختخواب های چوبی، زیبایی بی حد و مرز و دوام بالای آنها است. خرید تخت خواب مناسب برای اتاق خواب یک تصمیم گیری مهم است. برای داشتن خواب آرام و راحت، نیاز دارید یک تخت برای اتاق خواب خود بخرید. مدل تخت خواب باید شیک، منحصر به فرد، راحت، بادوام، محکم باشد و کمترین هزینه را برای تعمیرات و نگهداری، تحمیل کند.  به هر حال، این موضوع غیر قابل انکار است که شما نمی توانید هر سال، تخت خواب خود را عوض کنید! این یعنی هزینه های زیاد در تغییر دکوراسیون اتاق خواب! بهترین کار این است که هر چند سال یک بار، برای خرید مدل جدید تخت خواب اقدام کنید. 

یکی از بهترین و زیباترین مدل های جدید سرویس خواب، شامل تخت خواب چوبی هستند که چیزی فراتر از جذابیت های منحصر به فرد، استحکام فوق العاده، نگهداری کم هزینه و آرامش کامل در هنگام خواب را فرآهم می سازند. اگر اکنون در حال برنامه ریزی برای خرید تختخواب هستید، پیشنهادهای خوبی برایتان داریم. کافیست محصولات این مجموعه را بررسی کرده و برای ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.


برای خرید تخت خواب چوبی چه کار کنیم؟

می دانید که انواع و اقسام مدل های تخت خواب در بازار وجود دارد. برای مدل تخت خواب چوبی نیز این موضوع صدق می کند. اگر خواستار خرید این مدل سرویس خواب هستید، در جای درستی قرار گرفته اید. نکات مهمی وجود دارند که باید هنگام خرید تخت چوبی به خاطر بسپارید. تخت خواب های چوبی انواع بسیاری دارد. اما کدام مدل تخت چوبی برای اتاق خواب شما مناسب است؟ انتخاب یک تخت خواب از بین ده ها مدل و طرح، یک کار دشوار است؛ به خصوص زمانی که برای اولین بار است که یک تختخواب چوبی خریداری می کنید. به هر حال، قطعاً به دنبال پیدا کردن مدل هایی هستید که دوام بیشتری داشته باشند، یا با اتاق خواب شما سازگار باشند یا فضای کمتری اشغال کنند. معیارهای مهم در خرید یک تخت خواب مناسب از جنس چوب در قسمت بعدی برای شما آورده شده است. بررسی اندازه های تخت، جنس چوب، قیمت تخت خواب و فضایی که در اختیار دارید مهم هستند. این موارد را برای انتخاب تخت خواب اتاق کودک، تخت خواب نوجوان و تخت خواب بزرگسالان می توانید در نظر بگیرید.


اندازه تخت خواب چوبی 

برای خرید تخت خواب های چوبی باید بدانید که تخت با چه اندازه ای را می خواهید. اندازه تخت چوبی بر اساس دو عامل تعیین می شود: 1) اندازه اتاق خواب شما و 2) تعداد افرادی که روی آن می خوابند. بنابراین، اگر اتاق خواب تان کوچک است، نمی توانید تخت خواب دو نفره با اندازه بزرگ را انتخاب کنید، زیرا در این صورت، تخت، تنها کمی فضای خالی برای سایر مبلمان باقی می گذارد. به همین ترتیب، یک تخت کوچک در یک اتاق خواب بزرگ، نامناسب به نظر می رسد. زمانی که قرار است دو یا سه نفر روی تخت بخوابند، نمی توانید به سراغ یک تخت خواب یک نفره کوچک بروید. بنابراین، اندازه تخت شما با توجه به اندازه اتاق و تعداد افرادی که روی آن می خوابند تعیین می شود. بر اساس این عوامل، می توانید یکی از اندازه های تخت خواب چوبی زیر را انتخاب کنید:

       

  • تخت خواب یک نفره چوبی: 

تخت های یک نفره برای خواب یک نفر در نظر گرفته شده اند. این مدل تخت خواب ها زمانی ایده آل هستند که شما تنها کسی باشید که روی آن می خوابید. تخت خواب یک نفره برای اتاق مهمان یا برای اتاق کودک مناسب است.

   

  • تخت چوبی با اندازه متوسط: 

تخت های چوبی متوسط، اندازه استاندارد دارند و برای اتاق خواب های با اندازه متوسط در نظر گرفته شده اند. این تخت ها برای خواب دو نفر، طراحی شده اند.

  

  • تخت خواب دو نفره چوبی: 

تخت های چوبی بزرگ دو نفره، برای اتاق خواب های بزرگ ایده آل هستند. اندازه بزرگ آنها فضای بیشتری را برای خوابیدن ایجاد می کند.

   

  • تخت چوبی کودک: 

تخت خواب کودک، هم برای اتاق نوزاد و هم برای اتاق خواب کودکان خردسال در نظر گرفته شده است. این تخت ها عموماً فضای خواب مستقل، راحت و آرامی را برای آنها فراهم می کند.

 

  • تخت خواب دو طبقه چوبی: 

تخت‌های چوبی دو طبقه، دارای دو تخت خواب بوده که به صورت عمودی، روی هم قرار می گیرند. این مدل تخت های چوبی، باعث صرفه جویی در فضای اتاق خواب می شوند. این تخت ها بیشتر به نام تخت چوبی خوابگاهی شهرت دارند و برای اتاق خواب دو خواهر، دو برابر یا فرزندان خردسال خانواده مناسب هستند.