تماس با ما
صندلی اداری 120
صندلی اداری 120
ناموجود

قیمت صندلی اداری

انتخاب و خرید صندلی اداری با کیفیت و مناسب ممکن است در ابتدا، کار ساده ای به نظر برسد، اما وقتی برای بررسی محصولات به فروشگاه می روید، عوامل متعددی خود را نشان می‌دهند که در تصمیم گیری شما دخالت دارند. به طور مثال، ممکن است شما یکی از مدل های صندلی برای دفتر کار را انتخاب کنید که با نوع کاربری تان سازگار نباشد! برای اینکه بفهمید کدام صندلی ها برایتان مناسب است، باید در نظر بگیرید که چه مدت از زمان روز را روی آن می نشیند و کار می کنید. 

طراحی ارگونومیک و استاندارد صندلی، بیش از هر چیز دیگری مهم است. نباید قیمت صندلی اداری را در اولویت قرار دهید، چون این تجهیزات با سلامتی فرم بدنی شما و همه کارمندان شرکت ارتباط مستقیم دارد. برای خرید یکی از صندلی های اداری با مدل‌های مختلفی روبرو هستید. بر اساس شکل ابعاد و اندازه و نوع طراحی، این محصولات دارای انواع مختلف هستند. به طور مثال، صندلی ارگونومیک، صندلی چرمی، صندلی مشبک، صندلی برای اتاق مدیریت، صندلی مدیریتی با تکیه گاه بلند. برخی از انواع صندلی ها برای منشی یا معاونان شرکت مناسب اند و اندازه کوچکتری نسبت به صندلی های مدیریتی دارند. برای همین مجدداً تاکید می کنیم هنگام خرید صندلی اداری، به نوع کاربری که از آن انتظار دارید دقت ویژه داشته باشید.

در حال حاضر، بهترین و پرفروش ترین مدل های صندلی برای دفتر کار، صندلی ارگونومیک هستند که با هر نوع کاربری سازگاری دارند. خرید این نوع صندلی ها مزایای زیادی را فراهم می کند. صندلی ارگونومیک برای همه کارمندان از نظر قیمت، مقرون به صرفه تر تمام می شود. این نوع صندلی ها از نظر طراحی تکیه گاه، نشیمنگاه، دسته صندلی و ارتفاع پایه صندلی، از هر نظر سازگار با فرم بدنی افراد هستند. آنچه که انواع صندلی ارگونومیک را متمایز ساخته، وجود یک اهرم برای تنظیم ارتفاع صندلی است. در ادامه می خواهیم درباره نکات مهم خرید انواع صندلی اداری، بررسی قیمت صندلی اداری و سوالات متداول مشتریان صحبت کنیم.


نکات مهم در خرید صندلی اداری

کار در دفتر معمولاً مستلزم صرف زمان زیاد برای نشستن روی صندلی اداری است؛ وضعیتی که به ساختارهای ستون فقرات، استرس زیادی وارد می کند. بنابراین، برای جلوگیری از ایجاد مشکلات کمر، داشتن یک صندلی ارگونومیک در دفتر کار که از سلامتی کمر و وضعیت بدنی خوب حمایت می کند، مهم است. انواع مختلفی از صندلی های ارگونومیک برای استفاده در دفتر کار و شرکت وجود دارد. هیچ نوع صندلی اداری لزوماً بهترین نیست، اما مواردی وجود دارد که در یک صندلی ارگونومیک خوب باید به دنبال آنها باشید. این معیارها به کاربر اجازه می دهد تا صندلی را برای نیازهای خاص خود انتخاب و استفاده کنند.
مهم ترین ویژگی های صندلی اداری ارگونومیک

در ابتدا با در نظر گرفتن سبک "معمولی" در طراحی و ساخت صندلی اداری، برخی ویژگی های مهم وجود دارد که باید برای این صندلی ها بیان کنیم:

         

 • ارتفاع صندلی

ارتفاع صندلی های اداری باید به راحتی قابل تنظیم باشد. اهرم تنظیم پنوماتیک، ساده ترین راه برای انجام این کار است. ارتفاع صندلی که حدود 40 تا 53 سانتی متر از زمین فاصله داشته باشد برای اکثر افراد مناسب است. این اندازه به کاربران این امکان را می دهد که پاهای خود را صاف روی زمین قرار دهند، ران ها در وضعیت افقی قرار داشته باشند و بازوها حتی با ارتفاع میز، متناسب باشد.

            

 • عرض و عمق صندلی

صندلی باید دارای عرض و عمق کافی برای ایجاد راحتی هر کاربر باشد. معمولاً عرض 43-53 سانتی متر، اندازه استاندارد است. عمق صندلی (از جلو تا پشت صندلی) باید به اندازه ای باشد که کاربر بتواند به پشتی صندلی، تکیه بدهد. شیب صندلی به جلو یا عقب باید قابل تنظیم باشد.

           

 • کمک به سلامت کمر

حمایت از سلامتی کمر در طراحی و تولید صندلی ارگونومیک بسیار مهم است. ستون فقرات کمر، دارای یک انحنای نسبی به سمت داخل است و نشستن برای مدت طولانی، بدون توجه به شرایط استاندارد این قوس کمری، منجر به خمیدگی می شود و ساختارهای پایین ستون فقرات را تحت فشار قرار می‌دهد. یک صندلی ارگونومیک باید دارای تنظیم قسمت تکیه گاه در بخش کمر (هم ارتفاع و هم عمق) باشد تا هر کاربر بتواند به تناسب وضعیت کمر خود، آن را تنظیم کند.

            

 • طراحی تکیه گاه صندلی

پشتی و تکیه گاه صندلی اداری ارگونومیک باید 30 تا 48 سانتی متر عرض داشته باشد. اگر تکیه گاه از صندلی جدا باشد، باید از نظر ارتفاع و زاویه، قابل تنظیم باشد. کاربر باید بتواند انحنای طبیعی ستون فقرات را با توجه به ناحیه کمر، تنظیم کند. اگر صندلی اداری، نشیمنگاه و تکیه گاه را با هم به صورت یک تکه دارد، پشتی باید در زوایای جلو و عقب قابل تنظیم باشد و مکانیزم قفلی داشته باشد تا پس از تعیین زاویه مناسب، از عقب رفتن بیش از حد آن جلوگیری شود.

            

 • جنس صندلی

همه مواد اولیه ای که برای تولید رویه و پشتی صندلی اداری به کار می روند باید از بهترین و مرغوب ترین نوع انتخاب شوند. تکیه گاه و نشیمنگاه صندلی باید دارای بالشتک کافی برای نشستن طولانی مدت باشند. وجود پارچه ای که تهویه کافی را تأمین می کند، در طراحی نسل جدید صندلی های اداری، ارجحیت دارد. در واقع یکی از عوامل تأثیرگذار در قیمت صندلی اداری، نوع مواد اولیه در بخش های مختلف این محصولات است. صندلی های چرمی و مقاوم، قطعاً گران تر هستند.

         

 • دسته صندلی

دسته ها در صندلی های اداری باید قابل تنظیم باشند. دسته صندلی باید به بازوهای کاربر اجازه دهد راحت در وضعیت درست قرار بگیرند و شانه ها راحت باشند. آرنج و پایین بازوها باید در حال استراحت قرار بگیرند و ساعد در هنگام تایپ با رایانه، در زاویه قائمه با بازوها و راحت باشد.

        

 • چرخ ها و پایه ها

هر صندلی معمولی یا ارگونومیک باید دارای چرخ هایی باشد که می توانند به راحتی بچرخند. به این ترتیب، کاربر می تواند بدون سختی، به قسمت های مختلف میز خود دسترسی داشته باشد.


بیشتر بخوانید: قیمت میز اداری سوالات متداول درباره " صندلی اداری" 

        

 • آیا صندلی های ارگونومیک ارزش خرید را دارند؟

یک صندلی ارگونومیک اداری، راحتی بیشتری را فراهم می کند و می تواند به کاهش درد کمر و گردن و بهبود بهره وری و سلامت کلی فرد کمک کند. بنابراین بله؛ خرید یک صندلی ارگونومیک خوب قطعاً ارزش سرمایه گذاری را دارد.

        

 • صندلی های اداری چقدر دوام می آورند؟

صندلی های اداری با کیفیت و خوب، حداقل 7 تا 10 سال عمر می کنند. بنابراین اگرچه یک قیمت صندلی اداری ارگونومیک با کیفیت ممکن است کمی بیشتر باشد، اما در دراز مدت می تواند مقرون به صرفه تر باشد.

          

 • آیا صندلی های توری یا مشبک برای دفتر کار، مناسب هستند؟

صندلی های مشبک، نرم تر هستند، در هوای گرم، امکان تهویه بیشتری را فرآهم می کنند، راحت تر تمیز می شود و سبک تر از صندلی پارچه ای هستند. فراتر از سلیقه شخصی در خرید بهترین مدل صندلی های اداری، عواملی همچون مواد اولیه، پارچه یا چرم، نقش مهمی در مناسب بودن کلی یک صندلی برای ساعات کار طولانی ایفا می کنند. در حالی که صندلی توری، تهویه بیشتری را ایجاد می کند، مناسب بودن برای سلامت کمر و گردن، و قابلیت تنظیم کامل، نقش مهمی در خوب بودن یا نبودن صندلی برای ساعات طولانی در دفتر کار دارد.

        

 • آیا چرخ های صندلی های اداری به کفپوش چوبی آسیب می رسانند؟

چرخ‌های استاندارد صندلی ها گاهی می‌توانند به کف‌های چوبی دفتر کار آسیب بزنند. بهترین مارک های صندلی اداری باید دارای چرخ های لاستیکی باشند که روی سطوح چوب سخت، ردی از خود باقی نمی شوند. از طرف دیگر، امروزه اکثر دفترهای کار دارای کفپوش های سرامیکی و کاشی هستند که در برابر این چرخ ها مقاومت خوبی دارند. شاید گاهی در اثر کشیده شدن چرخ صندلی، ردی روی سرامیک باقی بماند.

           

 • قیمت صندلی اداری چقدر است؟

صندلی های اداری بر اساس مدل، نوع طراحی، رنگ و نوع کاربرد، دارای قیمت متفاوتی هستند. صندلی های چرمی و بزرگ تر، معمولاً باکیفیت تر بوده و گران تر هستند.

        

 • چه نوع صندلی برای کار شما بهتر است؟

بهترین صندلی برای کار کردن شما، محصولی است که حمایت خوبی از کمر و گردن داشته باشد؛ صندلی ها باید دارای قابلیت تنظیم کامل ارتفاع و عمق صندلی، زاویه پشتی و ارتفاع و موقعیت تکیه گاه باشند. اگر بخش قابل توجهی از زمان خود را صرف مطالعه می کنید و باید روی صندلی بنشینید، باید یک صندلی با تکیه گاه بلندتر را انتخاب کنید.

          

 • بهترین صندلی برای میز کامپیوتر اداری کدام است؟

همه صندلی های اداری که طبق اصول ارگونومیک تولید شده باشند برای کار کردن با رایانه مناسب هستند. فقط دقت کنید که اندازه صندلی باید با فرم بدنی کارمندان یا فرد مورد نظر، سازگار باشد. قیمت صندلی اداری مخصوص رایانه ارزان تر از مدل های صندلی مدیریتی است.

           

 • مزایای خرید صندلی های اداری ارگونومیک چیست؟

اگر ساعت‌های طولانی را پشت میز خود می‌نشینید و یا از کمردرد و گردن رنج می‌برید، یک صندلی ارگونومیک می‌تواند به شما کمک کند تا راحت‌تر کار کنید و وضعیت خود را از طریق تراز ستون فقرات، باسن و شانه‌ها بهبود ببخشید.


بهترین روش استفاده از صندلی اداری در محل کار

ارتفاع صندلی خود را طوری تنظیم کنید که پاهایتان روی زمین، صاف باشد و زانوهایتان نزدیک به ۹۰ درجه خم شوند؛ زانوها بهتر است در یک خط راست، یا کمی پایین تر از باسن قرار بگیرند. کمر شما باید کمی خمیده باشد و وزن خود را روی تکیه گاه صندلی در ناحیه کمر، متمرکز کنید. زاویه ساعد و بازوی شما باید بین 90 تا 110 درجه باشد و مچ دست نباید هنگام استفاده از صفحه کلید، زاویه دار داشته باشد. تکیه گاه کمر شامل ناحیه ای از صندلی های اداری است که کمر شما را حمایت می کند. این بخش در تمامی طراحی های استاندارد و ارگونومیک، وجود دارد و قابل توجه است. قیمت صندلی اداری ارگونومیک نسبت به صندلی های معمولی، گران تر است اما ارزش آن را دارد که سلامتی شما را حفظ کند.

نکته دیگر در خرید صندلی اداری این است که همه صندلی ها از نظر کیفیت، با هم برابر نیستند. بهترین صندلی‌های اداری برای وضعیت کمر فرد، پشتیبانی خوبی را ارائه می‌کنند؛ این طراحی می تواند فرم انحنای S شکل طبیعی ستون فقرات را شکل ‌دهد. با این حال، بهتر است صندلی با تکیه گاه قابل تنظیم را خریداری کنید. همچنین باید امکان تنظیم ارتفاع صندلی را نیز داشته باشید. برای مشاهده محصولات به صفحه اصلی فروشگاه اینترنتی هومتو مراجعه نمایید.


تفاوت صندلی اداری با صندلی گیمینگ چیست؟

اکثر مدل های صندلی‌های گیمینگ، زیبایی‌ و جلوه بصری پر زرق و برق را به یک طراحی ارگونومی و راحتی می افزایند اما همیشه هم اینطور نیست. برخی از مدل های صندلی گیمینگ، فقط زیبا هستند و نه لزوماً راحت. صندلی‌های اداری کاربران را تشویق می‌کنند تا هنگام کار پشت میز، وضعیت بهتری داشته باشند، زیرا ثابت شده است که این کار باعث افزایش بهره‌وری و همچنین کاهش کمردرد به دلیل طولانی نشستن، می‌شود.


آیا خرید صندلی اداری برای اهداف گیمینگ، مناسب است؟

بهترین صندلی‌های اداری واقعاً می‌توانند از ارگونومیک کمر حمایت کنند؛ چیزی که برای گیمینگ در مدت طولانی، بسیار مهم است، با این حال، ظاهر شرکتی یک صندلی ممکن است برخی از گیمرها را به خوب جلب نکند. اکثر این افراد دوست دارند روی صندلی های گیمینگ شیک و خاص بنشینند تا حس هیجان را برایشان داشته باشد. عوامل مختلفی در قیمت صندلی اداری و شرایط خرید همه مشتریان دخالت دارند. صندلی ها برای دفتر کار باید از هر نظر زیبا و مقاوم باشند. صندلی‌هایی را بخرید که از نظر ترکیب رنگ با دکوراسیون داخلی محل کار شما همخوانی داشته باشند. به نظر می رسد اگر سرمایه کافی را برای خرید ست مبلمان اداری اختصاص دهید، به حفظ پرستیژ کاری و اعتبار کسب و کارتان نزد مشتریان و شرکای تجاری بسیار کمک می کند.

صندلی های اداری از نظر پایه و تعداد چرخ ها می توانند متفاوت باشند. قیمت صندلی اداری چرخ دار مدیریتی، با تکیه گاه بلند، گران تر است، اما ارزشش را دارد که شما پول کافی برای خرید این مدل اختصاص دهید. برخی از مدل های صندلی فقط برای اتاق منشی ها یا تیم بازاریابی و فروش مناسب هستند. ممکن است بخواهید برخی از انواع صندلی ها را برای اتاق جلسات هم تهیه کنید؛ پس لزوماً محاسبه بودجه مالی و مشورت با کارشناسان در مجموعه فروش انواع مبلمان اداری ضرورت دارد. کارشناسان ما آماده هستند تا همه سوالات شما را درباره خرید انواع صندلی اداری و استعلام قیمت های روز پاسخ دهند.


صندلی اداری ارزان

صندلی اداری ارزان قیمت برای مدیران و کارمندان، انتخاب خوبی است، و دلیل خوبی برای این حرف داریم؛ هر کارمند در یک شرکت یا سازمان، در طول روز، ساعات زیادی را از صندلی اداری خود استفاده می کند، پس همه قسمت های صندلی در معرض استهلاک قرار دارند. شاید بپرسید که به این ترتیب ما باید صندلی های گران قیمت و باکیفیت را بخریم!؟ بله درست است؛ اما اگر قیمت صندلی اداری برایتان بسیار اهمیت دارد، با حفظ کیفیت، می توانید صندلی های مقاوم و بادوام را تهیه کنید. مدل های جدید صندلی اداری که طراحی ساده تری دارند معمولاً ارزان تر هستند. حتی می توانید صندلی هایی را انتخاب کنید که چرخ نداشته باشند اما از بهترین مواد اولیه ساخته شده باشند؛ که در این صورت، محصولی بادوام خریده اید؛ تنها عیب این صندلی ها این است که حرکت آن بدون چرخ، کمی سخت تر است.


صندلی اداری چرمی بخریم یا پارچه ای؟

یکی از فاکتورهایی که قیمت صندلی های اداری را تحت تأثیر قرار می دهد، جنس مواد اولیه است. روکش هایی که برای قسمت نشیمنگاه و تکیه گاه صندلی های اداری استفاده می شوند، یا چرمی هستند یا پارچه ای یا توری مقاوم؛ پس قیمت هر کدام می تواند متفاوت باشد. همچنین جنس پلاستیک مقاوم که برای پایه ها یا دسته های صندلی اداری ارزان به کار رفته، اهمیت دارد. شما می توانید صندلی هایی را بخرید که از پارچه های باکیفیت و بادوام ساخته می شوند؛ به این ترتیب، قیمت صندلی برایتان ارزان تر خواهد بود. قیمت صندلی اداری چرمی، نسبت به صندلی ادرای با روکش پارچه ای، گران است. اگر به فکر لوکس جلوه دادن شرکت خود هستید، پس بودجه بیشتری برای خرید صندلی اداری اختصاص دهید و مدل های چرمی را بخرید. 
صندلی اداری ارزان را از یک تولیدی معتبر بخرید!

یک ویژگی مشترک بین همه انواع صندلی های اداری، رعایت استانداردها و اصول ارگونومیک در طراحی محصول است. تفاوتی نمی کند صندلی اداری ارزان را بخرید یا گران قیمت یا صندلی های چرمی لاکچری، چیزی که مهم است اینکه صندلی باید بسیار راحت باشد و هیچ فشاری را روی عضلات پا، کمر و گردن افراد ایجاد نکند. ما به عنوان یک تولیدی خوب صندلی اداری، به شدت توصیه می کنیم حتی اگر به دنبال خرید مبلمان اداری ارزان هستید، یک تولیدی یا سازنده میز و صندلی اداری را انتخاب کنید. به این ترتیب می توانید مطمئن شوید که محصولات، کیفیت خوبی دارند و تضمین شده هستند. به علاوه می توانید به طور مستقیم با مدیریت تولیدی و کارشناسان فروش صحبت کنید، و هیچ واسطه ای در میان نیست. همه صندلی های اداری ارزان قیمت باید دارای گارانتی باشند و تولیدی مبلمان نیز باید همه مشتریان خود را پشتیبانی کند. این موضوع را نیز در نظر بگیرید.