تماس با ما
صندلی مدل نعلی
7,000,000 تومان
صندلی مدل Z
5,500,000 تومان

قیمت صندلی اداری

انتخاب و خرید صندلی اداری با کیفیت و مناسب ممکن است در ابتدا، کار ساده ای به نظر برسد، اما وقتی برای بررسی محصولات به فروشگاه می روید، عوامل متعددی خود را نشان می‌دهند که در تصمیم گیری شما دخالت دارند. به طور مثال، ممکن است شما یکی از مدل های صندلی برای دفتر کار را انتخاب کنید که با نوع کاربری تان سازگار نباشد! برای اینکه بفهمید کدام صندلی ها برایتان مناسب است، باید در نظر بگیرید که چه مدت از زمان روز را روی آن می نشیند و کار می کنید. 

طراحی ارگونومیک و استاندارد صندلی، بیش از هر چیز دیگری مهم است. نباید قیمت صندلی اداری را در اولویت قرار دهید، چون این تجهیزات با سلامتی فرم بدنی شما و همه کارمندان شرکت ارتباط مستقیم دارد. برای خرید یکی از صندلی های اداری با مدل‌های مختلفی روبرو هستید. بر اساس شکل ابعاد و اندازه و نوع طراحی، این محصولات دارای انواع مختلف هستند. به طور مثال، صندلی ارگونومیک، صندلی چرمی، صندلی مشبک، صندلی برای اتاق مدیریت، صندلی مدیریتی با تکیه گاه بلند. برخی از انواع صندلی ها برای منشی یا معاونان شرکت مناسب اند و اندازه کوچکتری نسبت به صندلی های مدیریتی دارند. برای همین مجدداً تاکید می کنیم هنگام خرید صندلی اداری، به نوع کاربری که از آن انتظار دارید دقت ویژه داشته باشید.

در حال حاضر، بهترین و پرفروش ترین مدل های صندلی برای دفتر کار، صندلی ارگونومیک هستند که با هر نوع کاربری سازگاری دارند. خرید این نوع صندلی ها مزایای زیادی را فراهم می کند. صندلی ارگونومیک برای همه کارمندان از نظر قیمت، مقرون به صرفه تر تمام می شود. این نوع صندلی ها از نظر طراحی تکیه گاه، نشیمنگاه، دسته صندلی و ارتفاع پایه صندلی، از هر نظر سازگار با فرم بدنی افراد هستند. آنچه که انواع صندلی ارگونومیک را متمایز ساخته، وجود یک اهرم برای تنظیم ارتفاع صندلی است. در ادامه می خواهیم درباره نکات مهم خرید انواع صندلی اداری، بررسی قیمت صندلی اداری و سوالات متداول مشتریان صحبت کنیم.


نکات مهم در خرید صندلی اداری

کار در دفتر معمولاً مستلزم صرف زمان زیاد برای نشستن روی صندلی اداری است؛ وضعیتی که به ساختارهای ستون فقرات، استرس زیادی وارد می کند. بنابراین، برای جلوگیری از ایجاد مشکلات کمر، داشتن یک صندلی ارگونومیک در دفتر کار که از سلامتی کمر و وضعیت بدنی خوب حمایت می کند، مهم است. انواع مختلفی از صندلی های ارگونومیک برای استفاده در دفتر کار و شرکت وجود دارد. هیچ نوع صندلی اداری لزوماً بهترین نیست، اما مواردی وجود دارد که در یک صندلی ارگونومیک خوب باید به دنبال آنها باشید. این معیارها به کاربر اجازه می دهد تا صندلی را برای نیازهای خاص خود انتخاب و استفاده کنند.

سوالات متداول درباره " صندلی اداری" 

        

  • آیا صندلی های ارگونومیک ارزش خرید را دارند؟

یک صندلی ارگونومیک اداری، راحتی بیشتری را فراهم می کند و می تواند به کاهش درد کمر و گردن و بهبود بهره وری و سلامت کلی فرد کمک کند. بنابراین بله؛ خرید یک صندلی ارگونومیک خوب قطعاً ارزش سرمایه گذاری را دارد.

        

  • صندلی های اداری چقدر دوام می آورند؟

صندلی های اداری با کیفیت و خوب، حداقل 7 تا 10 سال عمر می کنند. بنابراین اگرچه یک قیمت صندلی اداری ارگونومیک با کیفیت ممکن است کمی بیشتر باشد، اما در دراز مدت می تواند مقرون به صرفه تر باشد.

          

  • آیا صندلی های توری یا مشبک برای دفتر کار، مناسب هستند؟

صندلی های مشبک، نرم تر هستند، در هوای گرم، امکان تهویه بیشتری را فرآهم می کنند، راحت تر تمیز می شود و سبک تر از صندلی پارچه ای هستند. فراتر از سلیقه شخصی در خرید بهترین مدل صندلی های اداری، عواملی همچون مواد اولیه، پارچه یا چرم، نقش مهمی در مناسب بودن کلی یک صندلی برای ساعات کار طولانی ایفا می کنند. در حالی که صندلی توری، تهویه بیشتری را ایجاد می کند، مناسب بودن برای سلامت کمر و گردن، و قابلیت تنظیم کامل، نقش مهمی در خوب بودن یا نبودن صندلی برای ساعات طولانی در دفتر کار دارد.

        

  • آیا چرخ های صندلی های اداری به کفپوش چوبی آسیب می رسانند؟

چرخ‌های استاندارد صندلی ها گاهی می‌توانند به کف‌های چوبی دفتر کار آسیب بزنند. بهترین مارک های صندلی اداری باید دارای چرخ های لاستیکی باشند که روی سطوح چوب سخت، ردی از خود باقی نمی شوند. از طرف دیگر، امروزه اکثر دفترهای کار دارای کفپوش های سرامیکی و کاشی هستند که در برابر این چرخ ها مقاومت خوبی دارند. شاید گاهی در اثر کشیده شدن چرخ صندلی، ردی روی سرامیک باقی بماند.

           

  • قیمت صندلی اداری چقدر است؟

صندلی های اداری بر اساس مدل، نوع طراحی، رنگ و نوع کاربرد، دارای قیمت متفاوتی هستند. صندلی های چرمی و بزرگ تر، معمولاً باکیفیت تر بوده و گران تر هستند.

        

  • چه نوع صندلی برای کار شما بهتر است؟

بهترین صندلی برای کار کردن شما، محصولی است که حمایت خوبی از کمر و گردن داشته باشد؛ صندلی ها باید دارای قابلیت تنظیم کامل ارتفاع و عمق صندلی، زاویه پشتی و ارتفاع و موقعیت تکیه گاه باشند. اگر بخش قابل توجهی از زمان خود را صرف مطالعه می کنید و باید روی صندلی بنشینید، باید یک صندلی با تکیه گاه بلندتر را انتخاب کنید.

          

  • بهترین صندلی برای میز کامپیوتر اداری کدام است؟

همه صندلی های اداری که طبق اصول ارگونومیک تولید شده باشند برای کار کردن با رایانه مناسب هستند. فقط دقت کنید که اندازه صندلی باید با فرم بدنی کارمندان یا فرد مورد نظر، سازگار باشد. قیمت صندلی اداری مخصوص رایانه ارزان تر از مدل های صندلی مدیریتی است.

           

  • مزایای خرید صندلی های اداری ارگونومیک چیست؟

اگر ساعت‌های طولانی را پشت میز خود می‌نشینید و یا از کمردرد و گردن رنج می‌برید، یک صندلی ارگونومیک می‌تواند به شما کمک کند تا راحت‌تر کار کنید و وضعیت خود را از طریق تراز ستون فقرات، باسن و شانه‌ها بهبود ببخشید.