تماس با ما

میز ناهار خوری

میز ناهارخوری یک عنصر ضروری و شناخته شده برای دکوراسیون داخلی هر خانه به شمار می ‌رود. میزهای ناهارخوری را در هر گوشه از سالن نشیمن یا داخل آشپزخانه می توانید قرار دهید و از آنها به نحو مطلوب استفاده کنید. این میزها در انواع مدل و رنگ بندی وجود دارند و در حقیقت، نقطه کانونی برای فضایی محسوب می شوند که آنجا قرار می گیرند. میزهای صرف ناهار، بهترین مکان برای این است تا بتوانید با خانواده یا دوستان خود دور هم جمع شوید و لحظات خوبی داشته باشید.

می دانید که می توانید با استفاده از ایده های به روز و جذاب، اتاق ناهارخوری یا سالن نشیمن خود را با مبلمان یا میز و صندلی ناهارخوری، زیباتر بچینید. میز ناهارخوری باید متناسب با فضای موجود خریداری شود تا بهترین نما را ایجاد کند. در عین حال، می تواند راحتی و آسایش را هنگام غذا خوردن برایتان به ارمغان بیاورد. اما باید بدانید که خرید میز ناهارخوری به زمان و توجه بیشتری از سوی شما نیاز دارد. نمی توانید بدون در نظر گرفتن برخی معیارها، در اولین نگاه، یک سرویس میز و صندلی ناهارخوری را بخرید.
خرید میز ناهار خوری درجه یک

میزهای ناهارخوری باید از دوام و استحکام بالایی برخوردار باشند تا شما بتوانید تا سال های طولانی به خوبی از آنها استفاده کنید. در حالی که میزها باید از بهترین مواد اولیه ساخته شده باشند و تمیز کردن آنها راحت باشد. طراحی مدل های جدید میز و صندلی ناهارخوری مستلزم پیروی از تغییرات مد روز دنیا در حوزه مبلمان منزل است. بر همین اساس، بهترین مرکز تولیدی میز ناهارخوری، همواره از مهندسان و طراحان کارآزموده استفاده می کند تا محصولاتی را که شایسته همه خانواده ها است به بازار ارائه دهد. اگر در حال برنامه ریزی برای خرید میز و صندلی ناهارخوری هستید، پس در جای درستی قرار گرفته اید! این مطلب، یک راهنما برای مشتریان عزیز است تا بتوانند میزها یا صندلی های دلخواه خود را سریع تر و با قیمت مناسب تر پیدا کنند.ما تصمیم داریم در این صفحه، درباره ویژگی های محصولات خود صحبت کنیم و عوامل تأثیرگذار بر روی قیمت میزهای ناهارخوری و مدل های جدید را نیز معرفی نماییم.
ویژگی های میز ناهارخوری خوب

  • میزهای ناهارخوری خوب، تناسب کامل با وضعیت بدن انسان دارند و استاندارد هستند.
  • میزها و صندلی ها از مواد اولیه باکیفیت ساخته می شوند و راحتی کامل را برای غذا خوردن فرآهم می کنند.
  • میزهای ناهارخوری از دوام و استحکام بالایی برخوردار هستند و قسمت های اتصالات آن به درستی مهر و موم شده است.
  • عناصر زیبایی شناسی در طراحی و تولید میز ناهارخوری به کار رفته است.
  • میز چوبی ناهارخوری دارای تنوع رنگ و طرح است تا مشتری بتواند بر اساس بودجه مالی و سلیقه خود، خرید کند.
  • میزهای باکیفیت، به راحتی تمیز می شوند و در برابر ضربه یا خراشیدگی یا لکه های مواد غذایی مقاوم هستند.
  • یک میز خوب برای صرف ناهار، قیمت مناسب دارد و در طولانی مدت، هیچ هزینه تعمیرات ایجاد نمی کند.
قیمت میز ناهارخوری

قیمت میز ناهارخوری بر اساس مدل و رنگ بندی میز و مواد اولیه به کار رفته در ساخت محصولات تعیین می شود. به این ترتیب، قیمت میز چوبی ناهارخوری، در مقایسه با میز فلزی می تواند گران تر باشد. البته چون چوب طبیعی، ذاتاً گران است، محصولات نهایی نیز قیمت بیشتری دارند. به علاوه، خرید میز چوبی ناهارخوری واقعاً ارزشش را دارد، چرا که زیبایی سالن یا آشپزخانه را دوچندان می سازد! عامل دیگری که در قیمت میزهای ناهارخوری نقش دارد، اندازه میز است. قیمت میز ناهارخوری 4 نفره، ارزان تر از میزهای 6 نفره یا میز چوبی ناهارخوری 8 نفره یا 10 نفره است. هر چه میز، بزرگ تر باشد، قیمت آن بالاتر خواهد بود. اگر می خواهید میز چوبی ارزان برای اتاق ناهارخوری بخرید، میزهای 4 نفره را پیشنهاد می دهیم.


مقاله پیشنهادی: صندلی ناهار خوریمیز چوبی ناهارخوری مستطیلی بهتر است یا بیضی شکل؟

نمی توانیم محدودیتی برای خرید میز چوبی ناهارخوری مستطیلی یا بیضی شکل قرار دهیم؛ چون انتخاب یکی از این دو مدل، کاملاً به فضایی بستگی دارد که می خواهید میز و صندلی ها را آنجا بگذارید. اگر اتاق ناهارخوری بزرگ دارید، قطعاً هر دو میز برایتان مناسب است. به طور معمول، بهتر است میز و صندلی ها حدود 120 سانتی متر از دیوار فاصله داشته باشند تا رفت و آمد افراد دور میز، راحت تر انجام گیرد. میزها نباید مزاحم ورود یا خروج افراد به داخل سالن یا اتاق باشند. مثلاً اگر میز مستطیلی می خرید، گوشه های میز نباید مزاحمت ایجاد کنند. خرید میز چوبی مربعی برای ناهارخوری کوچک یا آشپزخانه های جمع و جور، انتخاب بهتری است. برای الهام گرفتن از مدل جدید میز ناهارخوری، ابتدا موقعیت قرارگیری این سرویس مبلمان را در خانه خود تعیین کنید و سپس می توانید محصولات ما را بررسی نمایید.
خرید میز ناهارخوری به قیمت تولیدی

خرید میز چوبی ناهارخوری از یک تولیدی، آن هم به طور مستقیم، از هر نظر به صرفه است. هم قیمت ها منصفانه هستند و هم محصولات از گارانتی طولانی برخوردار هستند. از طرفی، می توانید به راحتی با تیم فروش تولیدی در ارتباط باشید. برای انتخاب یک میز عالی برای اتاق ناهارخوری خود باید بیشتر جستجو کنید. پیشنهاد می دهیم محصولات این مجموعه حرفه ای را بررسی کنید. بدون شک، میز و صندلی های ناهارخوری شیک را به آسانی پیدا می کنید که مطابق با سلیقه شما باشند.